Okazion A class AUTOMAT

3,200 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 19999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli A 180
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

📌SHITET: MERCEDES BENZ 📌MODELI: A CLASS 📌KAMBIO: AUTOMAT 📌VIT I PRODHIMIT: 2005 📌FUQIA MOTORRIKE: 180 CDI 📌KILOMETRA: 200.000 📌CMIMI: ( i diskutueshem)Opsione shtese: Makina disponon dokumentat deri ne 12/2021. Eshte shume e paster brenda dhe jashte. Tapiceri lekure, panorama, sendile me ngrohje, komanda ne timon, xhama te zi te pasem me certifikate. Mund ta kontrrolloni tek servisi juaj i besuar. AUTO BOROVA Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0696622798 AUTO BOROVA Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0696622798 AUTO BOROVA

Kontakti

Cel: 0696622798