OKAZION AUDI A8

7,200 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A8
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ AUDI A8 ✏ 4.2 NAFTE ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2007 ✏OPSIONET - AIR MATIC - MARSHA NE TIMON - KOMANDA NE TIMON - TAVANI KAMOSH- RIMESO DRURI- XHAMAT E ZINJ + XHAMI PAR NUANC - BAGAZHIER ME 6 CD - FENER KSENO BIKSENO + LED - KOMPJUTER NE BORD - PASQYRAT ME PALOSJE - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - DISQE ALUMINI ORIGJINAL AUDI PLUS 4 GOMAT NE GJENDJE TE MIRE ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE PER 1 VITE ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 7200 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622