Okazion Audi RS5 4.2 benzine 107Mije Km 2014

27,000 EUR

Viti 2014
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Kavajë
Marka Audi
Modeli RS5
Struktura Kupe
Targa Të huaja
Ngjyra E zezë

Shitet Audi RS5 4.2 Benzine (450CV)i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!107Mije KM origjinale me te drejte kontrolli tek Audi!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Navigator satelitore dhe bagazhier me 6CD player sensore parkimi origjinal para-mbrapa dhe kamera nga fabrika Sendile me levizje elektrike Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078