Okazion Bmw 120D Seria 1 2.0 Diesel Sapoardhur 06

4,700 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Kavajë
Marka BMW
Modeli 120
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Shitet BMW seria 1 motorr 2.0 diesel START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar!194Mije Km Origjinale!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic clima digitale bi zona (funksionale) kasetofon me CD player MP3 AUX nga fabrika sensore drite sensore shiu ABS ESP (sistem antirreshkitjes)disqe alumini origjinal BMW 2 celesa origjinal etj makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078