OKAZION BMW 535 SUPER GJENDJE

4,800 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 535
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ BMW 535 ✏ 2986 ( PA TAKS LUKSI ) 272 kuaj ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2005 ✏OPSIONET - NAVI MADH - KSENO BIKSENO - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL - KOMANDA NE TIMON - DOPJO KLIMA - SERDILE LEKURE SHUM TE PSTRA - SERDILE ELEKTIRKE - RIMESO DRURI GOMAT TE REJA SAPO NDERRUARA . ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE TARG E ZGJEDHUR 050 ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==>4800 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622