OKAZION BMW 740d INDIVIDUAL FULL

16,000 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 740
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

✏ BMW 740d ✏ 3.0 NAFTE TWIN TURBO ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2011 ✏OPSIONET - TAVAN PANORAMIK - KEY LESS GO- START STOP- HAMPJE MBYLLJE DYERSH ME CELS NE XHEP ME SHENJ GISHTI - DYER ME THITHJE -BAGAZH ME BUTON THITHJE-PERDE ORIGJINALE ELEKTRIKE- KOK MARSHI QERAMIKE-MARMITAT KATRORE- NAVI MADH -SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA+KAMERA- KSENO BIKSENO LED - USB AUX DVD - TIMON ME KOMANDA-TIMON ME NGROHJE - DOPJO KLIMA - SERDILE SHUM TE PASTRA LEKURE ME MEMORJE+NGROHJE SERDILET MBRAPA ME LEVIZJE PLUS NGROHJE-AUTO HOLD - XHAMAT E ZINJ PLUS NUANC LEJLA XHAMI PARE - DISQE ALUMINI ORIGJINAL GOMAT TE REJA NGJYRA E MAKINES SHUM E VECANT ME 12 NUANCA ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA TARG E ZGJEDHUR AA 003 VV ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 16000 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622