OKAZION BMW X5 3.0d PANORAMIKE

10,500 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli X5
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ BMW X5 ✏ 3.0 NAFTE ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2008 ✏OPSIONET - TAVAN PANORAMIK - KEY LESS GO- START STOP- NAVI MADH -SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA- KSENO BIKSENO -USB AUX DVD - TIMON ME KOMANDA - DOPJO KLIMA - SERDILE SHUM TE PASTRA LEKURE ME MEMORJE - XHAMAT E ZINJ PLUS NUANC LEJLA XHAMI PARE - DISQE M POWER -GOMAT TE REJA ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA TARG E ZGJEDHUR AA 777 II ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 10500 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622