OKAZION BMW X5 NAFT FULL

10,500 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli X5
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

🚘 Marka: BMW X5🚘 📆 Viti: 2008 🕹 Transmisioni: Automatike🕹 ⛽ Karburanti: 3.0 Nafte PA TAKS LUKSI⛽ 💰 Cmimi: 10500 EURO💰 🌍 Vendndodhja: Tirane 🌍 ℹ Informacion shtesë: 1. Makina eshte ME Targa shqiptare ME letra te pagura 2.Makina eshte ne gjerndje perfekte motorrike dhe xhenerike ME LIBER SHERBIMESH 3.Makina disponon tapiceri lekure ngjyr bezh shum te paster 4.Disqe alumini individual te 2014 5.Gomat te 4 ne gjendje shum te mire 6.Sensor parkimi para mbrapa 7.Timon multifunksional elektrik + marsha ne timon 8.Klima Digitle 9.Sensor Shiu 10.Sensor Drite 11.Limitator shpejtesie 12.Pilot automatik 13.Kseno bikseno 14.Xhamat e zinje origjinal fabrike 15.Cmim i diskutueshem mbasi te shihet makina ( ME NDERRUM KA CMIM TJETER ) 📱 Kontakt: 067 20 666 22 whats up / viber📱 FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii Auto ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat perball komisariatit nr 6 Tregoje në hartë 0672066622 Auto ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat perball komisariatit nr 6 Tregoje në hartë 0672066622 Auto ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622