OKAZION BMW X6 M POWER /// 555 HP EXTRA FULL

21,900 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 119999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli X6
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Blu

✏ BMW X6 ✏ 4.4 BENZINE V8 555 ho ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2012 ✏OPSIONET - KEY LESS GO- START STOP- - TAVAN XHAMI - NAVI MADH - KSENO BIKSENO - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL + KAMERA 360 GRAD -USB AUX DVD - HOLOGRAM - BAGAZH ME BUTON-MARSHA NE TIMON F1 - TIMON MULTIFUNKSIONAL - KOMANDA MEMORJE - DOPJO KLIMA - SERDILE LEKURE SHUM TE PSTRA - SERDILE NGROHJE THYERJE FRYRJE CFRYRJE - XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL PLUS NUANC LEJLA XHAMI PARE - MARMITAT ME ZHUREM - GOMAT TE REJA etj etj ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE TARG E ZGJEDHUR 088 ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 21900 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622