OKAZION CITROEN C3 PICASO 2011

4,500 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Marka Citroën
Modeli C3
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ CITROEN C3 PICASO ✏ 1.4 BENZINE ✏ KAMIO MANUAL ✏ VITI 2011 ✏OPSIONET - KLIMA BIZONALE - USB - AUX - CART MEMORJE - SENSOR SHIU - ABS - GOMAT TE REJA - XHAMAT E ZINJ -KOMANDA NE TIMON ETJ ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 4500 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622