Okazion Ford C-Max 1.6 Diesel Titanium 09

3,900 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Marka Ford
Modeli C-Max
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E hirit

Shitet Ford Focus C-Max “Titanium” 1.6 Diesel (Super ekonomik dhe shum e shpejte) i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2009!179 Mije KM Origjinale!Makina disponon kambio manuale Clima tronic bi zona(funksional) kasetofon me CD player MP3 dhe AUX Origjinal nga fabrika ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama antisolar me refleks blu Disqe alumini origjinal titanium me 4 Goma te reja (Pirelli) 12 Airbag ABS 4 xhama elektrik Etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078