Okazion Ford Fiesta 1.4 Diesel 160.000Km 08

3,000 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Kavajë
Marka Ford
Modeli Fiesta
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Okazion!Shitet Ford Fiesta “Titanium”1.4 Diesel!E sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!160Mije Km Origjinale me liber sherbimi dhe TUV Gjerman!Garanci per Km!Makina disponon Kondicioner Goma 100% te reja Disqe Alumini origjinal shum te paster!kasetofon me Cd player MP3 (SONY) AUX (origjinal)Antifurt origjinal me alarm etj Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078