OKAZION GOLF 5 1.9 4 MOTION 6 1 (0684068599)

4,100 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

GOLF 5 1.9 TDI 6+1 4*4 SHUM E PASTER MBRENA DHE JASHTE ME LETRA DERI TETOR 2021.KONDICIONER E GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE,MAKINA NUK KA NEVOJE PER ASNJI SHERBIME,VETEM SHITET. PER ME SHUME NA KONTAKTONI 0684068599 EDI PHONES SHITJE-BLERJE-MUNDESI NDRIMI-PJES ORGJINALE etj. TEK NE DO GJENI CMIMET ME TE MIRA NE TREG Vizitoni faqen e biznesit tonë RRUGA MINE PEZA 200M poste KAFE FLORES Tregoje në hartë 0685606609 , 0684370000 EDI PHONES SHITJE-BLERJE-MUNDESI NDRIMI-PJES ORGJINALE etj. TEK NE DO GJENI CMIMET ME TE MIRA NE TREG Vizitoni faqen e biznesit tonë RRUGA MINE PEZA 200M poste KAFE FLORES Tregoje në hartë 0685606609 , 0684370000 EDI PHONES

Kontakti

Cel: 068 56