Okazion!Land Rover Freelander 2.0Diesel “Full”08

6,900 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Modeli Freelander
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E bardhë

Okazion! Shitet Land Rover Freelander 2.0 Diesel 4X4 e sapo ardhur me dogane te paguar!160Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike Tavan panoramik dhe me hapje AUX tapiceri lekure sendile me ngrohje dhe levizje elektrike ndezje START STOP Pilot Automatik (cruise control)Clima tronic bi zona (funksionale) xhama te zinj 4 Goma te reja etj Makina eshte ne gjendje Perfekte! MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222