OKAZION MB CL 5.5 LOOK 63 AMG FABRIKE FULL

13,500 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Modeli CL 500
Struktura Kupe
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

✏ CL CLASS ✏ 5.5 BENZINE ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2008 ✏OPSIONET - PANORAMIK - NIGHT VIZION- KAY LES GO - START STOP- AIR MATIC - TIMON DRURI- MARSHA NE TIMON - KOMANDA NE TIMON - DISTRONIK- SERDILET NGROHJE+ FTOHJE PARA MBRAPA - DYERT ME THITHJE - TAVANI KAMOSH- RIMESO DRURI- XHAMAT E ZINJ PARA MBRAPA- BAGAZHIER ME 6 CD - KLIMA BIZONALE - FENER KSENO BIKSENO + LED - KOMPJUTER NE BORD - PASQYRAT ME PALOSJE - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - DISQE ALUMINI ORIGJINAL AMG PLUS 4 GOMAT NE GJENDJE TE MIRE - ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE TARG E ZGJEDHUR 678 ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==>13500 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622