OKAZION MB CLS 320 CDI

7,999 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli CLS 320
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

✏ MB CLS CLASS ✏ 2987 NAFTE ( PA TAKS LUKSI ) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2006 ✏OPSIONET - KAMIO 7G- PILOT AUTOMATIK-ME SUSTA JO ME JASTIK - KOMANDA NE TIMON - SERDILET ELEKTRIKE + NGROHJE - RIMESO DRURI- XHAMAT E ZINJ PARA MBRAPA -BAGAZHIER ME 6 CD - KLIMA BIZONALE - FENER KSENO BIKSENO - KOMPJUTER NE BORD - PASQYRAT ME PALOSJE - DISQE ALUMINI PLUS 4 GOMAT TE REJA - ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 7999 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622