OKAZION MB ML 320 BLUETEC

9,999 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli ML 320
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

✏ MB ML CLASS ✏ 2987 NAFTE ( PA TAKS LUKSI ) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2010 ✏OPSIONET - TAVAN PANORAMIK- ME SUSTA JO ME JASTIK - KOMANDA NE TIMON - MARSHA NE TIMON + - - SERDILET ELEKTRIKE + NGROHJE - RIMESO DRURI- XHAMAT E ZINJ -BAGAZHIER ME 6 CD - KLIMA BIZONALE - FENER KSENO BIKSENO - KOMPJUTER NE BORD - PASQYRAT ME PALOSJE - TV TE KOKAT E SERDILEVE PER POSAGJERET MBRAPA-DVD-CD-AUX-MP3 - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - BAGAZH ME BUTON - XHAMAT E ZINJ PARA MBRAPA- DISQE ALUMINI PLUS 4 GOMAT NE GJENDJE SHUME TE MIRE ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 9999 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622