Okazion Mercedes C200 Kompressor Gaz-Benzine FULL

4,700 EUR

Viti 2002
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Qyteti Kavajë
Modeli C 200
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Shitet Mercedes Benz C200 Kompressor (Euro4) Avantgarde me letra te sapo paguara per 1 Vit deri ne mars 2021 Impianti i gazit (Lovato)i shenuar dhe ne lejen e qarkullimit 209Mije Km origjinale me liber sherbimi!Viti 2002 Makina disponon Kambio Automatike baxha xhami sendile me ngrohje dhe levizje elektrike Navigator i madh satelitor Toch Screen me USB Bluetooth AUX Memory Cart clima tronic Pilot automatik (Cruise control) Tapiceri gjysem lekure gjysem ancantara shum e paster xhama antisolar me refleks Blu 4 goma te reja disqe alumini origjinale ABS ESP (sistem antirreshkitjes) antifurt origjinal me alarm etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078