Okazion!Mercedes C200CDI Avantgarde “Full”10

6,400 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Modeli C 200
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra E hirit

Shitet Mercedes Benz C200CDI AVANTGARDE i sapo ardhur me dogane te paguar!218.000KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Manuale me 6+1Marshe Tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster xhama te zi Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator i madh me GPS clima digitale bi zona disqe alumini origjinal te avantgardit 4 goma te reja ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama anti solar me refleks blu etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078