OKAZION Nissan Micra 1.2 Benzine 2009 Gjendje Perfekte

3,499 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Marka Nissan
Modeli Micra
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

Shitet Nissan Micra Visia 1.2 e sapoardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte. Motorr 1.2 Benzinë, 65 kuaj-fuqi, ideal për impjant gazi. 210’000KM me libreze servisi, kambio manuale me 5 shpejtësi ne gjendje perfekte. Pajisur me opsionet si me poshte: - Dalja ne qarkullim 10/2009 - Radio AM/FM dhe CD MP3 - Klima - Goma R14 thuajse te reja - AUX - Mbyllje Qendrore - Xhama elektrik - Timon Elektrik - ESP, ABS, Airbag Doganë e paguar dhe gati për targa! Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K

Kontakti

Cel: +355675262755

Viber: +355675262755

WhatsApp: +355675262755