OKAZION OPEL ZAFIRA 2008

3,300 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Marka Opel
Modeli Zafira
Struktura Univerzal
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ OPEL ZAFIRA ✏ 2.2 BENZINE ✏ KAMIO MANUAL ✏ VITI 2008 ✏OPSIONET - START STOP - XHAMAT ELEKTRIK - XHAMAT E ZI J ORIGJINAL RADIO CD -KLIMA BIZONALE - SENSOR SHIU - ABS - GOMAT TE REJA - KOMANDA NE TIMON - KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER NE BORD ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA ARDHUR NGA ZVICRA ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ... Cmimi ==> 3300 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622