OKAZION PASSAT 2.0 TDI

4,300 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Passat
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

✏ PASSAT ✏ 20. NAFT ✏ KAMIO MANUAL ✏ VITI 2006 ✏OPSIONET - START STOP -LIMIT SHPEJTESIE - FENER KSENO BIKSENO - KOMPJUTER NE BORD - PASQYRAT ME PALOSJE -SENSOR SHIU- TIMON TRESH-PILOT AUTOMAT -FRENA DORE ELEKTRIKE - KLIMA BIZONALE - DISQE ALUMINI ORIGJINAL 4 GOMAT NE GJENDJE TE MIRE ✏MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 4300 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622