OKAZION PASSAT CC 2011 PANORAMIK

7,900 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Modeli Passat CC
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

✏ PASSAT CC ✏ 2.0 BENZINE ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2011 ✏OPSIONET - TAVAN PANORAM - START STOP - NAVI MADH ME TOUCH- AUX USB CD BAGAZHIER TEL-KSENO BIKSENO- KOMANDA NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH - KLIMA BIZONALE NE GJENDJE PUNE SHUM TMIRE - SERDILE ELEKTRIKE + NGROHJE - SHUME TE PASTRA - DISQE ALUMINI GOMAT NE GJENDJE SHUM TE MIRE - E PERSHTATSHME PER IMPJANT GAZI - ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE LETRAT TE PAGUARA ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 7900 euro okazion ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM. => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622