OKAZION PEUGEOT 607 SUPER FULL

3,400 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Peugeot
Modeli 607
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

✏ PEUGEOT 607 ✏ 2.2 NAFT ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2007 ✏OPSIONET - NAVI MADH - LIMIT SHPEJTESIE - KOMPJUTER NE BORD -SENSOR SHIU- PILOT AUTOMAT - KLIMA BIZONALE - DISQE ALUMINI ORIGJINAL 4 GOMAT NE GJENDJE TE MIRE - SERDILE ELEKTRIKE ME MEMORJE - SERDILE LEKURE - TIMON MEMORJE - TELEFON- AUX - CD -FM- XHAMAT TOTAL ME NUANC ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME LETRA TE PAGUARA ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 3400 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622