OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO SUPER FULL PANORAM

16,000 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Porsche
Modeli Cayenne
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ PORSCHE CAYENNE TURBO ✏ 4.8 BENZIN ✏ 550 hp ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2008 ✏OPSIONET - PANORAM - KOMANDA NE TIMON - SERDILEN ELEKTRIKE FRYRJE CFRYRJE + NGROHJE - SERDILE ME MEMORJE- TIMON MULTIFUNKSIONAL ELEKTRIK -XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL + CHAMI PR NUNC LEJLA - MARSHA NE TIMON- KLIMA BIZONALE PERFECT- KSENO BIKSENO STOPA LED - LIMIT SHPEJTESIE -HAPJE MBYLLJE DYERSH ME SHENJ GISHTI - TAPICERI NGJYR BEZH SHUM E KENDESHME SUPER E PASTER- MARMITT ME ZHUREM NGA FABRIKA - DISQET DHE GOMA TE REJA 100 % SAPO NDERRUARA- ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ME LETRA TE PAGUARA ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 16000 euro okazion ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM. => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622