OKAZION RANGE ROVER SPORT HSE

6,200 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ RANGE SPORT ✏ 2.7 NAFTE HSE ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2006 ✏OPSIONET - TAVAN PANORAMIK KSENO BIKSENO - KOMANDA NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH - KLIMA BIZONALE NE GJENDJE PUNE SHUM TMIRE - SISTEM AIR MATIC ME 4 POZICIONE - SERDILE ELEKTRIKE MEMORJE SHUME TE PASTRA - DISQE ALUMINI - ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 6900 euro okazion ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM. => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622