OKAZION RENAULT SCENIC GAZ-BENZIN 2008

3,200 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Qyteti Tiranë
Marka Renault
Modeli Scenic
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

✏ RENAULT SCENIC ✏ 1.6 GAZ-BENZIN ✏ KAMIO MANUAL ✏ VITI 2008 ✏OPSIONET - KOMANDA NE TIMON -LIMIT SHPEJTESIE - FENER KSENO BIKSENO + LED - KOMPJUTER NE BORD - PASQYRAT ME PALOSJE - DISQE ALUMINI ORIGJINAL 4 GOMAT NE GJENDJE TE MIRE ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE PER 1 VITE ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 3200 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622