OKAZION SKODA YETI 2011

4,300 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Marka Skoda
Modeli Yeti
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

✏ SKODA YETI ✏ 1.2 BENZINE ✏ KAMIO MANUAL ✏ VITI 2011 ✏OPSIONET - KLIMA BIZONALE - USB - AUX - CART MEMORJE - NAVI ME TOUCH - SENSOR SHIU - ABS - DISQE ALUMINI GOMAT TE REJA - XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL ETJ ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 4300 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622