OKAZION SUZUKI GRAND VITARA ZVICRA AUTOMAT FULL

5,999 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Qyteti Tiranë
Marka Suzuki
Struktura SUV
Targa Shqiptare

Super Makine Suzuki Grand Vitara, 2.0 benzin/gaz 4x4 me ridoto, viti 17.12.2003 dhe daten e prodhimit e kam ne libreze, 239.000 km origjinale diisponoj dhe librin e sherbimeve te certifikuara tek suzuki, makina ka ardhur nga Zvicra Zyrih, ngjyre bezhe perlato, kambio automatik, impjanti i gazit i sapo vendosur me garanci tek Juli Vaqarr me vlere 600 euro, Drita led origjinale xenon bixenon me vlere 200 euro, inox perpara origjinal me vlere 500 euro, goma te reja BF GOODRICH all terren me vlere 800 euro, disqe 16 origjinale, 5 porta, kofano ekstra e vendosur me te care larte me vlere 150 euro! Kondicioner Clima dual zone, 2 celesa origjinal, 4 xhama elektrik, bllok muzike origjinal ALPINE me vlere 180 euro, ABS, 6 AIRBAG, bord kompjuteri, buton POWER per rritje fuqie ne ecje. Makina eshte supeeer e mbajtur nga dore merakliu, gjith kohes ne garazh, cdo ekstra ja kam bler vete, nje info per sherbimet e makines qe jan bere: Vaj filtra, tamburo te reja, ferrota te reja, vaj diferenciali, gomina te vogla, bateri e re fuuullll servis te gjitha origjinale pjeset tek autojapan goni, motorri eshte me zinxhiir i pavdekshem, makina eshte super ekonomike! Makina eshte "kafshe" ne 4x4 nuk njeh asnje problem terreni!!! Letra te paguara per nje vit dhe i mbarojn ne 20 Korrik 2021!!!! Ana motorrike, vizuale, xhenerike eshte max perfeksionit, nuk ka dy ne Shqiperi me keto opsione dhe si eshte mbajtur! Kush eshte i apasionuar dhe merakli me kupton shume mire! Cmimi: 5999 Euro pak i diskutueshem!!!!!!! Cel: 0694470050 Faleminderit!

Kontakti

Cel: 0694470050