Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Automatike 06

3,600 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Marka Toyota
Modeli Corolla
Targa Të huaja
Ngjyra E hirit

Shitet Toyota Corolla 1.4 D-4D diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!167Mije KM!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic sensore shiu Kondicioner (funksional) ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi Antifurt origjinal me alarm etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222