Okazion Toyota Yaris Echo Automat 05

3,300 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Kavajë
Marka Toyota
Modeli Yaris
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E kaltërt

Shitet Toyota Yaris Echo amerikane me dokumenta te sapo paguara per 1 Vit!1.5 benzine kambio Automatike (me vaj)Viti i makines dhjetore 2005!156Mije KM origjinale Makina disponon kondicioner Abs Esp antifurt etj makina ka dhe sistemin qe ndizet me pult nga distanca MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGFAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0698252222 0697257078 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0692122288

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078