Okazion Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

2,900 EUR

Viti 2003
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Modeli Golf
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te sapo paguara per 1 vit!Viti tetore 2003 Makina disponon clima tronic (funksionale) ABS 8 airbag antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me pult (2 celesa me pult) disqe alumini origjinale 4 goma te reja te sapo vendosura...gjendja e makines perfekte! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Cel: 0697257078 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078