Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline”FULL 08

5,800 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Modeli Passat
Struktura Sedan
Targa Shqiptare

Shitet Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline” Me dokumenta te sapo paguara per 1 vit! 234Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2008 Makina disponon Kambio Automatike Pilot Automatik (Cruise Control) Auto Hold (Veteqendrim ne semafor)sendile me ngrohje xhama te zinj dhe me refleks jeshil (antisolar)drita me vete pozicionim sipas terrenit Tapiceri shum e paster Navigator i madh dhe bagazhier me6 CD Player MP3 dhe DVD Bluetooth telefon AUX sensore parkimi origjinal sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078 Vizitoni faqen e biznesit tonë lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë 0698252222 AUTO ''BEU'' SHPK

Kontakti

Cel: 0698252222

Viber: 0697257078

WhatsApp: 0697257078