OKAZION Volvo V50 2.4 Nafte Automatike Gjendje Perfekte

3,500 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Volvo
Modeli V50
Struktura Univerzal
Ngjyra E Zezë

🇨🇭Shitet Volvo V50 2008 e sapoardhur nga Zvicra🇨🇭 ne gjendje perfekte. Motorr 2.4 Nafte, konsum shum i ulët brënda dhe jashtë qytetit. 258'000KM me libreze servisi, 185 kuaj fuqi & kambio automatike me 6 shpejtesi. Pajisur me opsionet: - Pilot Automatik - Sensor shiu - Bluetooth Funksional - Audio High Performance - AUX & CD Player - Disqe Alumini R16 me goma ne gjendje te mire - Timon lekure multifunksional - Klima Automatike me 2 zona - ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS - Alarm - Isofix Dogane e paguar & gati per targa! Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K

Kontakti

Cel: +355675262755

Viber: +355675262755

WhatsApp: +355675262755