OKAZION Volvo XC60 2.4 Nafte 2010 Gjendje Perfekte

8,900 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Volvo
Modeli XC 60
Struktura SUV
Ngjyra E Zezë

Shitet🇹🇭Volvo XC60 2.4 Nafte 2010 e sapoardhur nga Zvicra🇹🇭239'000KM me libreze servisi. Pajisur me paketen 2.4D DRIVe, 165 kuaj-fuqi dhe rrota aktive para. Konsum me i ulet krahasuar me paketen D4 dhe D5. Kambio manuale me 6 shpejtesi ne gjendje perfekte! Pajisur me opsionet: - Sensor Parkimi te pasem - CD Player MP3&WMA - Bluetooth - Audio High Performance - Timon Lekure Multifunksional - Xhama te zinj sipas standartit - Disqe Alumini R17 me goma thuajse te reja - Klima Automatike me 2 zona - ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS - Alarm - Frena dore me leshim automatik. - AUX Input - Pilot Automatik - Drita DRL LED - City Safety - Isofix - Kontroll Disheze. Doganë e paguar dhe gati per targa! Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua nĂ« vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me njĂ« experiencĂ« 20 vjeçare ne ju sigurojmĂ« klientĂ«ve tĂ« automjeteve Volvo kujdesin mĂ« tĂ« lartĂ«. Ne pĂ«rmirĂ«sohemi çdo ditĂ« nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« klientĂ«ve tanĂ« t’ju garantojmĂ« shĂ«rbimet profesionale dhe asistencĂ«n e kualifikuar tĂ« specialistĂ«ve tanĂ« tĂ« servisit. NĂ« pĂ«rdorimin e paisjeve ndihmĂ«se tĂ« servisit dhe diagnostikimit tĂ« automjeteve Volvo, stafi ynĂ« Ă«shtĂ« trajnuar nĂ« serviset e Volvos nĂ« Itali duke qĂ«nĂ« tĂ« aftĂ« dhe tĂ« gatshĂ«m t’ju shĂ«rbejmĂ« me rigorozitet klientĂ«ve tanĂ«. Vizitoni faqen e biznesit tonĂ« Autostrada TiranĂ«-DurrĂ«s KM 14 Tregoje nĂ« hartĂ« +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua nĂ« vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me njĂ« experiencĂ« 20 vjeçare ne ju sigurojmĂ« klientĂ«ve tĂ« automjeteve Volvo kujdesin mĂ« tĂ« lartĂ«. Ne pĂ«rmirĂ«sohemi çdo ditĂ« nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« klientĂ«ve tanĂ« t’ju garantojmĂ« shĂ«rbimet profesionale dhe asistencĂ«n e kualifikuar tĂ« specialistĂ«ve tanĂ« tĂ« servisit. NĂ« pĂ«rdorimin e paisjeve ndihmĂ«se tĂ« servisit dhe diagnostikimit tĂ« automjeteve Volvo, stafi ynĂ« Ă«shtĂ« trajnuar nĂ« serviset e Volvos nĂ« Itali duke qĂ«nĂ« tĂ« aftĂ« dhe tĂ« gatshĂ«m t’ju shĂ«rbejmĂ« me rigorozitet klientĂ«ve tanĂ«. Vizitoni faqen e biznesit tonĂ« Autostrada TiranĂ«-DurrĂ«s KM 14 Tregoje nĂ« hartĂ« +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K

Kontakti

Cel: +355675262755

Viber: +355675262755

WhatsApp: +355675262755