OKAZION VW PHAETON GAZ-BENZIN 3.2

5,500 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Qyteti Tiranë
Modeli Phaeton
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

✏ VW PHAETON ✏ 3.2 GAZ-BENZIN MOTORR I THJESHT ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2004 ✏OPSIONET - CHAMAT E ZINJ PARA MBRAPA - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA- KLIMA BIZONALE - AIR MATIC - NGROHJE SERDILE-KOMANDA NE TIMON- PILOT AUTOMATIK- TV - CD -FM -USB-AUX- KSENO BIKSENO - DISQE ALUMINI PLUS 4 GOMA TE REJA 100 %. - MAKINA PUNON 100 % GAZ ✏MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TARG E ZGJEDHUR 101 ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE... Cmimi ==> 5500 euro ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM => autoandii AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI Shitje, Blerje dhe Ndrime Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë KOMBINAT TIRANE , PERBALL KOMISARIATIT Tregoje në hartë 0672066622 AUTO ANDI

Kontakti

Cel: 0672066622