Opel Antara 2008 diesel-Automatik

6,200 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Opel
Modeli Antara
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Opel Antara 2.0 diesel // viti prodhimit 2008 || importuar nga zvicra // 213 mij kilometra - me liber sherbimi // kambio automatikeſ / navigator // dritat bi xenon // sensor parkimi // sedile me ngrohje // xhama te zi fabrikisht | / 2 celsa || ganxh terheqesel / goma te rejal / cmimi 6.200 euro me dogane te paguar ( 0694708888 cmim i diskutueshem Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888