OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA

3,800 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Marka Opel
Modeli Astra
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

OPEL ASTRA 1.7 CDTI Prodhimi 2008 Motorr 1.7 Naftë Kambio Manuale Portobagazh Klima Ngjyra E zezë 6 Marsha CD , AuX Makina është shumë e pastër dhe në gjendje shumë të mirë si brenda dhe nga jashtë CEL : 0692525555 ÇMIMI : 3800 Euro 🚘 AUTO PENTA 🚘 Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta

Kontakti

Cel: 0692525555

Viber: 0692525555

WhatsApp: 0692525555