Opel Astra 1.7 naftë Cosmo 2009

3,600 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Opel
Modeli Astra
Struktura Hatchback
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

🏁🏁 Opel Astra Cosmo 1.7 naftë ✔️ Kambio manuale 6+1 marsha☑️ viti prodhimit 9/2009, gjendja perfekte 202.000 km me 📖🔧 libër servisi, xhama të zinj origjinal ✅ klima tronic ✅ xhama dhe pasqyra elektrike ✔️ sedilje lëkurë ✔️ pilot automatik 🚦 dogana e paguar gati për targa ✅ Cmimi:3600 euro 📌 adresa mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️ 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David

Kontakti

Cel: 0696302217