Opel Astrra 1.6 Benzine-Gaz -14 Mundsi Ndrrimi

7,900 EUR

Viti 2014
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Opel
Modeli Astra
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Opel Astra-1.6 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2014 me 113.000 km , kambio automat , sallon cope, klima , cd player , disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7.900 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363