Opel Corsa 1.2 Edition 2011 Gjendja Perfekte

3,400 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 129999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Fier
Marka Opel
Modeli Corsa
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

Opel Corsa 1.2 Edition 💶Mundesi blerje me keste vetem me karte identiteti!💳 ✅Cmimi: 3,400€ ✅Viti i prodhimit: 2011 ✅Kilometra: 127,000km ✅Transmisioni: manuale ✅Karburanti: benzine ✅Disqe alumini ✅Xhama te zinj origjinal ✅Butona ne timon ✅Bluetooth ✅CD ✅Audio ✅Radio ✅Xhama elektrik ✅Kondicioner ✅ABS ✅Sistem alarmi ✅Airbag ✅Mbyllje qendrore Makina esht e sapoardhur, me dogane te paguar. Eshte shume ekonomike. Te gjitha sherbimet e kryera te reja, makina nuk ka nevoje per asnje sherbim. Ne gjendje perfekte me 127,000 km origjinale (me garanci), e paster si brenda dhe jashte (asnje gervishtje). Goma 90%. Per me shume informacion na kontaktoni ne: 📞Cel/WhatsApp: +355 68 263 6800 📨Instagram: Autoclass.albania 📨Facebook: Auto Class Albania 📍Fier, Albania #autoclass.albania #autoclassalbania #makina #shesblej #auto #fier #tregumakinave #opel #corsa #makinateperdorura #europa #shitblerje #automjete Auto Class Albania Beje edhe ti zgjedhjen tende! Shitje makinash EU🇪🇺 📞Tel/WhatsApp: +355 68 263 6800 Marrim porosi👍 Cmime konkuruese👍 Kilometra me garanci👍 Mundesi financimi👍 📍Fier, Albania 📨Instagram : Autoclass.albania 📨Facebook : Auto Class Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë 📍Fier, Albania Tregoje në hartë +355682636800 https://instagram.com/autoclass.albania?igshid=1f0mtmfv0d911 Auto Class Albania Beje edhe ti zgjedhjen tende! Shitje makinash EU🇪🇺 📞Tel/WhatsApp: +355 68 263 6800 Marrim porosi👍 Cmime konkuruese👍 Kilometra me garanci👍 Mundesi financimi👍 📍Fier, Albania 📨Instagram : Autoclass.albania 📨Facebook : Auto Class Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë 📍Fier, Albania Tregoje në hartë +355682636800 https://instagram.com/autoclass.albania?igshid=1f0mtmfv0d911 Auto Class Albania

Kontakti

Cel: +355682636800