Opel Corsa 1.3 gati per perdorim

2,700 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Opel
Modeli Corsa
Targa Shqiptare

Opel Corsa 1.3 CDTI nafte me kambio manuale. Makine shume ekonomik ne gjendje shume mire. KM origjinale 199.000, mekanika e kontrolluar dhe verifikuar me shërbimi i plotë i kryer, bateri 1 vit garanci. Makinë e importuar nga Italia (Milano), dogana te paguar dhe dokumente gati per targa. - Dritaret elekktrike - Pasqyra elektrike - Klima - Airbags - ABS + ESP - Dritat e mjegulles - Broshura origjinale Opel Cmimi 2.700€ (super ulur) Dërgoni një mesazh tani për më shumë informacion (edhe WhatsApp) Selecars Selecars - Auto usate selezionate Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Taulantia/Rruga Egnatia/Durres Castle Tregoje në hartë +355693362927 https://www.selecars.com Selecars Selecars - Auto usate selezionate Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Taulantia/Rruga Egnatia/Durres Castle Tregoje në hartë +355693362927 https://www.selecars.com Selecars

Kontakti

Cel: 0693362927

WhatsApp: 0693362927