Opel Corsa 1.3 Nafte Automat -16

7,900 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Opel
Modeli Corsa
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

Opel Corsa -1.3 Diesel, kambio automat , Viti Prodhimit 2016 , sallon cope, bluetooth, klima , komando ne timon , cd player , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7.900 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363