Opel Corsa gaz/benzin 2009 AUTO INGROSSO

3,400 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 159999 km
Qyteti Durrës
Marka Opel
Modeli Corsa
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

OPEL Corsa 1.2 Benzin-Gaz Viti 2009 Kambio Manuale 180.134 kilometra me liber servisi E sapo ardhur nga Italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:3400euro i diskutueshem Na vizitoni ne dy pikat tona 😊 Adresa: Autostrada Dr-Tr km 8 -||- Autostrada Dr-Tr km 12 Tel:0695564550 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO

Kontakti

Cel: 0695564550