Opel Meriva 1.3 Dizel- 07- Xhama te Zinj Origjinal

2,999 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Opel
Modeli Meriva
Targa Të huaja
Ngjyra E Gjelbër

Okazion-Opel Meriva... Viti 2007.... Motorr 1.3 nafte Multijet... Kondicioner...Xhama te zinj Origjinal...Makina esht ne gjendje shum te mire dhe shume ekonomike.... Nr-Wt 0694645679 Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loren Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loren Auto-Loreni

Kontakti

Cel: 00355694645679