OPEL ZAFIRA AUTOMAT AUTO INGROSSO

4,000 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Marka Opel
Modeli Zafira
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Opel Zafira 1.9 Nafte Kambio AUTOMAT Viti 2006 200.134 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:4000 euro i diskutueshem Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊 Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8 Tel:0695564550 Per me teper na gjeni dhe ne Facebook Auto ingrosso AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO

Kontakti

Cel: 0695564550