Passat

5,500 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 19999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Passat
Targa Shqiptare

Pasat 2.0 manual vitit 2005. Manual 6 marsha. Sapo prer letrat. Gjendje te mire gjenerike, motorrike dhe estetike.

Kontakti

Cel: 0684466661