PEUGEOT 207 2007 1.6 NAFTE 3400 EU

3,400 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Peugeot
Modeli 307
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Kuqe

PEUGEOT 207 ✅MODEL 2007 ✅MOTORRI 1.6 NAFTE ( TEPER EKONOMIK ) ✅KAMBIO MANUALE ✅KM 175.000 VAJ-FILTRA TE SAPO NDERRUARA ✅OPSIONET : KONDICIONER - CD - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE , GOMA TE REJA ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 3400 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740