Peugeot 308 1.6 HDi Premium Full Panoramike

3,900 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Peugeot
Modeli 308
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Peugeot 308 1.6 HDi Premium 💶Mundesi blerje me keste vetem me karte identiteti!💳 ✅Cmimi: 3,900€ ✅Viti i prodhimit: 2010 ✅Kilometra: 189,000 Km ✅Liber sherbimesh ✅Transmisioni: manuale ✅Karburanti: nafte ✅Full panoramike ✅Xhama te zinj ✅Disqe alumini te reja ✅Aux ✅CD ✅Radio ✅Xhama elektrik ✅Kondicioner ✅Klima ✅ABS ✅Sistem alarmi ✅Airbag ✅Mbyllje qendrore Makina eshte e sapoardhur, me dogane te paguar. Shume ekonomike. Te gjitha sherbimet e kryera te reja, makina nuk ka nevoje per asnje sherbim. Ne gjendje perfekte me 189,000 km origjinale (me garanci), shoqerohet me liber sherbimesh. E paster si brenda dhe jashte (asnje gervishtje). Gomat te reja. Per me shume informacion na kontaktoni ne: 📞Cel/WhatsApp: +355 68 263 6800 📨Instagram: Autoclass.albania 📨Facebook: Auto Class Albania 📍Fier, Albania #autoclass.albania #autoclassalbania #makina #shesblej #auto #fier #tregumakinave #Peugeot308 #makinateperdorura #europa #shitblerje #automjete Auto Class Albania Beje edhe ti zgjedhjen tende! Shitje makinash EU🇪🇺 📞Tel/WhatsApp: +355 68 263 6800 Marrim porosi👍 Cmime konkuruese👍 Kilometra me garanci👍 Mundesi financimi👍 📍Fier, Albania 📨Instagram : Autoclass.albania 📨Facebook : Auto Class Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë 📍Fier, Albania Tregoje në hartë +355682636800 https://instagram.com/autoclass.albania?igshid=1f0mtmfv0d911 Auto Class Albania Beje edhe ti zgjedhjen tende! Shitje makinash EU🇪🇺 📞Tel/WhatsApp: +355 68 263 6800 Marrim porosi👍 Cmime konkuruese👍 Kilometra me garanci👍 Mundesi financimi👍 📍Fier, Albania 📨Instagram : Autoclass.albania 📨Facebook : Auto Class Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë 📍Fier, Albania Tregoje në hartë +355682636800 https://instagram.com/autoclass.albania?igshid=1f0mtmfv0d911 Auto Class Albania

Kontakti

Cel: +355682636800