Peugeot 308 automat nafte

3,900 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 14999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Peugeot
Modeli 308
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Marka 👉 Peugeot Tip 👉 308 Forca mottorrike👉 1.6 Lloji i kambjos👉 Automat Karburanti 👉 Nafte Viti i prodhimit 👉 2008 Kilometrat👉 125000 Cmimi 👉 Me marveshje Pershkrim 👉 peugeot 308, goma te reja kompjuter bordi. pasqyra dhe xhama elektrike. Radio, CD, . Klima ne dy zona Me dogane te paguar gati per targim, e gatshme per cfar do lloj prove dhe ku te deshironi. Makina eshte me tvsh. Kontakt: 👉tel 0693444880 Viber/WhatsApp 👉facebook AUTO Vanat 👉Instagram Auto Vanat AUTO VANAT Shitje-Blerje-Nderrime Vizitoni faqen e biznesit tonë Tiran Albania Tregoje në hartë +355693444880 https://www.facebook.com/AUTO-TIRANAal-1669478923323219/ AUTO VANAT Shitje-Blerje-Nderrime Vizitoni faqen e biznesit tonë Tiran Albania Tregoje në hartë +355693444880 https://www.facebook.com/AUTO-TIRANAal-1669478923323219/ AUTO VANAT

Kontakti

Cel: +355693444880